حمایت مالی ( اسپانسری )

به منظور برگزاری هر چه باشکوهتر اولین نمایشگاه و جشنواره صنایع دستی و محصولات ، سبک زندگی ایرانی و همچنین استفاده حداکثری مشارکت کنندگان و فعالان خاص این حوزه که تمایل به برجسته سازی فعالیت و برند سازی مجموعه خود برای مخاطبان را دارند ، شرایط حمایت مالی و خدمات دریافتی متناسب با آن در فرم اسپانسری مشخص گردیده است .

در صورت تمایل می توانید با مطالعه شرایط برای دریافت ازلاعات بیشتر و یا بررسی تقاضای شما با کارشناسان ما نیز تماس حاصل نمایید .
لازم به ذکر است شرایط مطرح شده بر اساس خدمات ارائه شده تعیین گردیده است . بدیهی است تغییرات در شرایط خدمات قابل مذاکره خواهد بود . فرم اسپانسری

درج آگهی و تبلیغات در کتاب نمایشگاه

با توجه به پیش بینی حضور بازدیدکنندگان قابل توجه و همچنین برگزاری جشنواره و نمایشگاهی با موضوعیت صنایع دستی و سبک زندگی و محصولات برای اولین بار در تاریخ برگزاری نمایشگاهها و رویدادهای کشور ، کتاب این نمایشگاه به عنوان تنها مرجع جامع معرفی اینگونه خدمات در شرکتها و در بین بازدید کنندگان از جایگاه بسیار قابل توجهی برخوردار خواهد بود .
این کتاب در تیراژ 3000 جلد و در قطع وزیری بزرگ ، چاپ 4 رنگ و کاغذ گلاسه 135گرمی با بهترین کیفیت چاپ و در بین کلیه مشارکت کنندگان سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، سفارت ها و سازمانهای و ارگان های مرتبط و سایر علاقمندان و مخاطبان توزیع خواهد شد .
می توانید جهت رزرو آگهی و اطلاع از سایر شرایط فرم مربوطه را دانلود نمایید .

فرم درج آگهی در کتاب

رزرو آگهی در پاکت پیک ( ساک تبلیغاتی نمایشگاه )

جدیدترین راهکار تبلیغات که بصورت انحصاری با همکاری نیکان تبلیغ صاحب امتیاز رسمی این طرح - پاکت پیک - در ایران ، در این نمایشگاه و جشنواره در جهت افزایش بهره وری بیشتر و راندمان بهتر هزینه های تبلیغاتی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. پاکت پیک یا ساک تخصصی معرفی محصول و خدمات ، ابتکاری متفاوت و به زعم بسیاری از کارشناسان فروش و بازاریابی روشی ناب و بی مانند برای اعلام و اطلاع رسانی محصول و خدمات در شکل کاربردی آن میباشد .

مزایای و ویژگیهای منحصر به فرد پاکت پیک :
* حرکت و پوشش بسیار گسترده تبلیغ و آگهی در سطح نمایشگاه و پس از آن ورود به شهر و خانه های مشتریان
* خودنمایی آگهی بر روی ساک ها و تبلیغ مداوم همانند یک بیلبورد متحرک
* ماندگاری آگهی بدلیل نگهداری و استفاده طولانی مدت مشتریان از این ساک ها
* هزینه های بسیار ناچیز و متفاوت این نوع از تبلیغات در مقایسه با هر شکل و نوع تبلیغ
* کاهش هزینه های نمایشگاهی با استفاده و بهره مندی مشارکت کنندگان از این پاکت ها
* توزیع رایگان در بین بازدیدکنندگان از نمایشگاه و جشنواره
* اختصاص سهمیه متناسب به مشارکت کنندگان دارای آگهی جهت توزیع در غرفه های خود

مشخصات پاکت پیک : کاغذ گلاسـه 170 گرمی ، چاپ 4 رنگ ، روکـش سلفـون براق ، ابعـاد 9×40×25 سانتی متــر

فرم رزرو آگهی در پاکت پیک

خبرنامه الکترونیکی

با ثبت آدرس ایمیل خود همواره در جریان آخرین اخبار قرار بگیرید .

اطلاعات شما دریافت شد .